• 31 Ağustos 2023
  • AYYILDIZ TİM
  • 0

Sonuç olarak: Geliştirici Gearbox Software ve yayıncı 2K, benzersiz bir fiyatlandırma yapısına sahip yeni bir Borderlands paketini duyurdu. Mevcut Borderlands kütüphaneniz, bunun ne kadar iyi bir anlaşma olduğunu büyük ölçüde belirleyecektir.

Borderlands Koleksiyonu: Pandora’nın Kutusu serinin tüm temel oyunlarını içeriyor. Çetele tutmayanlar için, bu orijinal Borderlands (2009), Borderlands 2 (2012), Borderlands: The Pre-Sequel (2014), Tales from the Borderlands (2014), Borderlands 3 (2019) ve New Tales from the Borderlands (2022).

Alıcılar ayrıca 1 Eylül’de PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series ve PC’ye (Steam üzerinden) gelecek olan tüm indirilebilir içeriklere de sahip olacaklar. Seriye yeni başlayanlar için sadece dijital paketin fiyatı 149.99$, ancak sınırlı bir süre için sadece 59.99$’a satılıyor. Şimdi işin karmaşık kısmı olan fiyatlandırma geliyor.

Per 2K ‘ya göre, zaten bir veya daha fazla Borderlands oyununa sahipseniz, fiyatlandırma şu şekilde görünecektir:

  • Xbox – Borderlands Collection kapsamındaki herhangi bir Borderlands oyununun dijital kopyasına zaten sahipseniz: Pandora’s Box’ın Xbox Series veya Xbox One’daki dijital kopyasına sahipseniz ve koleksiyonunuzu tamamlamak istiyorsanız, Microsoft Store size otomatik olarak pakette 30 dolarlık özel bir fiyat sunar.
  • Steam – Borderlands Collection kapsamındaki herhangi bir Borderlands oyununun dijital kopyasına zaten sahipseniz: Pandora’nın Kutusu’na sahipseniz, yalnızca sahip olmadığınız içerik için ödeme yapacaksınız. Daha fazla ayrıntı, bu yazı yazıldığı sırada henüz yayında olmayan paketin Steam mağaza sayfasında yer alacaktır.
  • PlayStation – Borderlands’in dijital veya fiziksel bir kopyasına zaten sahipseniz: Game of the Year Edition veya Borderlands: PlayStation 4 için The Handsome Collection veya PlayStation 5 veya PlayStation 4 için Borderlands 3’ün dijital veya fiziksel bir kopyasına sahipseniz ve koleksiyonunuzu tamamlamak istiyorsanız, Borderlands Collection’da 30 dolarlık özel bir yükseltme teklifine erişebilirsiniz: Bu oyunlardan birini başlatıp oyun içi talimatları izleyerek Pandora’nın Kutusu.

Nintendo Switch sahipleri katılamıyor, ancak 2K, Borderlands 3 Ultimate Edition’ın bu yılın sonlarında Switch’e geleceğini açıkladı. Ultimate Edition ana oyunu, altı DLC paketinin tamamını ve tüm bonus kozmetik paketlerini içeriyor. İlgilenenler 6 Ekim’de planlanan lansman öncesinde 59,99$ karşılığında ön sipariş verebilirler.