AYYILDIZ TİM
Vodafone Ayyıldız Tim i Kapatması
Vodafone Ayyıldız Tim i Kapatması

Bilindigi üzere Darbe sonrası Ayyıldız Tim in Fetö mensuplarını deşifre etmesinden bir çok kesim rahatsız oldu.Sıra bizedemi geliyor korkusu bastı.Biz olmasakda sıra zaten size gelecek ve siz bu

Vodafone Ayyıldız Tim i Kapatması

Bilindiği üzere darbe sonrası Ayyıldız Tim’in Fetö mensuplarını deşifre etmesinden bir çok kesim rahatsız oldu. Sıra bizedemi geliyor korkusu bastı. Biz olmasak da sıra zaten size gelecek ve siz bu korkuyla yaşamaya devam edeceksiniz.

Vodafone Açıklamasında Ayyıldız Tim’in serverlarının 2013 tarihli mahkeme kararı ile kapalı olduğunu belirtiyor. Bizim sitemiz kurulduğu günden bu güne asla mahkeme kararı almadı. Bizler kurallara hukuka saygılı insanlarız. Bu açıklama bize inandırıcı gelmedi. www.ayyildiz.org gibi ülkesine hayatlarını adamış insanların bulunduğu bir organizasyona bu şekilde engelleme yapılmasının altında başka sebepler de arayabiliriz. Vodafone gibi dünya markası bir şirketin bunu yapmasını kınıyoruz. Türk halkının parası ile hizmet süren bu şirketin Türk milletinin gönüllü emrinde bulunan Ayyıldız Tim’e bunu yapması özrü kabahatinden çok misali özür bile dilememesi de üzüntü vericidir.

 
Bu Başlıklarıda İnceleyin
68548